Pomoc dla kupujących: botcode i

Tu kupisz tanio bilet linii Visitor - online lub telefonicznie

visitor
Bilety autokarowe Visitor
  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Visitor

Visitor to pochodzący z Warszawy przewoźnik, świadczący usługi transportowe na trasie Polska - Ukraina.

Połączenia

Trasa obsługiwana przez autokary Visitor biegnie przez miasta Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Warszawa i Lublin do miejscowości ukraińskich: Lwów, Stryj, Drohobycz i Truskawiec. Przewoźnik oferuje zniżki dla dzieci poniżej 12 roku życia, seniorów powyżej 60 roku życia, a także dla posiadaczy karty Euro26. Autokary linii są wyposażone m.in. w regulowane fotele, klimatyzację, toaletę oraz pasy bezpieczeństwa.

Bilety Visitor - szybki zakup po niskiej cenie

Kup bilety autokarowe Visitor w portalu BiletyAutokarowe.pl - wystarczy że wyszukasz pożądany kurs online i wypełnisz formularz rezerwacji. Możesz skorzystać także z naszej infolinii - umożliwiamy zakup przez telefon. Zapewniamy najniższe ceny: do kwoty podanej przez przewoźnika nie doliczamy żadnej prowizji. Jeżdżąc z nami, oszczędzasz czas i pieniądze.

Przewozy autokarowe dla firm

Portal BiletyAutokarowe.pl oferuje usługi firmom i agencjom pracy wysyłającym pracowników za granicę. Jeżeli chcesz zorganizować wyjazd dla jednej osoby lub grupy, daj nam znać - przygotujemy zestawienie wszystkich dostępnych połączeń, pomożemy wybrać najlepsze, a następnie wykonamy za Ciebie rezerwację. Przejmiemy cały trud organizacji podróży - za darmo, ponieważ płacisz tylko za bilety, i to w ich podstawowej, ustalonej przez przewoźnika cenie.


Sprawdź także: Rudnik Tumay, Sindbad, Eurobus

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie