Pomoc dla kupujących: botcode i

Tu kupisz tanio bilet linii SkyBus - online lub telefonicznie

SkyBus
  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

SkyBus

SkyBus to australijski przewoźnik autokarowy świadczący przewozy pomiędzy lotniskami a pobliskimi metropoliami – zarówno w Australii, jak i w Nowej Zelandii.

 

Połączenia

Przewozy SkyBus odbywają się pomiędzy australijskimi miastami a lotniskami Melbourne Tullamarine, Avalon, Gold Coast i Hobbard, a także Auckland (Nowa Zelandia). Wydzielone są linie kursujące do różnych miejscowości, np. Melbourne City Express czy St. Kilda Express. Autokary SkyBus kursują z częstotliwością 5-10 minut.

 

Autokary

Połączenia obsługują dwupiętrowe autokary z darmowym wi-fi, wszystkie w charakterystycznym czerwonym kolorze. Pojazdy zostały zbudowane w Australii na specalne zamówienie SkyBus i są przystosowane do przewożenia podróżników z dużą ilością bagażu.

 

Ceny biletów

Ceny różnią się w zależności od wybranej linii. Jedna osoba zapłaci za kurs w jedną stronę od 10 do 24 dolarów australijskich. Kursy powrotne pozwalają zaoszczędzić kilka dolarów. Rodziny mogą liczyć na zniżki.

 

Zamów bilety SkyBus w serwisie BiletyAutokarowe.pl. Skorzystaj z rezerwacji online lub skontaktuj się z nami telefonicznie, jeśli potrzebujesz pomocy.

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie