Pomoc dla kupujących: botcode i

Tu kupisz tanio bilet linii Siamos Tours - online lub telefonicznie

Siamos Tours
Bilety autokarowe Siamos Tours
  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Siamos Tours

Siamos Tours to grecki przewoźnik, oferujący połączenia z Polską, ale również z innymi krajami europejskimi. Ponadto linia umożliwia wynajmowanie jej autokarów i organizowanie wycieczek międzynarodowych.

Historia linii

Początki Siamos Tours sięgają roku 1983, kiedy to przewoźnik zaczął działać jako samodzielne przedsiębiorstwo. Wkrótce jednak przekształcił się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w tej formie funkcjonuje do dziś.

Połączenia

Siamos Tours oferuje, oprócz przejazdów między Grecją a Polską, bilety do Węgier, Słowacji, Serbii i Macedonii. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, linia dba o bezpieczeństwo i wygodę pasażerów, a także ciągle dokształca swoich pracowników, aby stale podnosić jakość usług.

Autokary Siamos Tours - tanie bilety do Grecji

Kup tanie bilety Siamos Tours w portalu BiletyAutokarowe.pl, aby pojechać do Grecji szybko, tanio i wygodnie. Zamów swój bilet autokarowy online albo przez telefon, korzystając z naszej infolinii. Opłać go przelewem automatycznym lub ręcznym, odbierz przez e-mail, drogą pocztową lub w autokarze.

 

 

Podróże do Grecji. Oferta dla firm

Oferujemy bezpłatną pomoc dla firm w organizacji podróży służbowych. Wysyłasz pracownika za granicę? Sprowadzasz go przez agencję pracy? Pozwól nam sprawdzić dla Ciebie wszystkie połączenia. Pomożemy wybrać najtańsze i zajmiemy się formalnościami. Płacisz tylko za bilet - nie doliczamy ani grosza prowizji!

 

Sprawdź także: bilety autokarowe Eurobus, bilety autokarowe Sindbad, autokary do Grecji

 

Czytaj całość

Aktualności

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie