Pomoc dla kupujących: botcode i

Tu kupisz tanio bilet linii Retman - online lub telefonicznie

Retman
Ocena przewoźnika: 5.7 Na podstawie 1 opinii
Bilety autokarowe Retman
 • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
 • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
 • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
 • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
 • Sprawdzona Linia Autokarowa Ocena 5.7 / 6

Bilety autokarowe Retman

Retman to opolskie biuro podróży prowadzące własną linię autokarową. Autokary Retman obsługują dwie trasy pomiędzy Polską a Chorwacją.

Historia

Biuro podróży Retman rozpoczęło działalność w roku 1995. Początkowo pośredniczyło w sprzedaży biletów autokarowych, zaś z czasem zaoferowało kolejne usługi: sprzedaż wycieczek oraz organizację kolonii w Polsce i na Słowacji. W drugiej połowie lat 90. Retman skupił się na ofercie wczasów we Włoszech, Austrii, Słowacji i Chorwacji, zaś w roku 1999 zaoferował przewozy do Chorwacji w ramach własnej linii autokarowej.

Połączenia

Przewoźnik oferuje bilety autokarowe do Chorwacji na przejazdy w okresie wakacyjnym, to znaczy od końca kwietnia do początku października. Autokary Retman kursują na dwóch trasach: wyjeżdżają z centralnej i zachodniej części Polski, a następnie docierają do około 20 miejscowości w Chorwacji. Ważniejsze obsługiwane przez linię polskie miasta to Warszawa, Katowice, Cieszyn, Wrocław, Opole i Gliwice, zaś po stronie chorwackiej: Zagrzeb, Karlovac, Zadar, Rogoznica, Trogir i Split.

Bilety Retman - poradnik dla kupujących

W portalu BiletyAutokarowe.pl możesz kupić bilety autokarowe Retman na dwa sposoby: telefonicznie lub online. Zadzwoń pod numer 71 724 23 77, a pomożemy Ci znaleźć najlepszy kurs i przyjmiemy rezerwację, a po otrzymaniu wpłaty wyślemy bilety pocztą lub zorganizujemy odbiór w autokarze. Jeśli kupujesz przez Internet, wypełnij formularz rezerwacji i zapłać przelewem online, a nawet po kilku minutach otrzymasz gotowe do wydrukowania bilety przez e-mail.

Autokary do Chorwacji i reszty Europy - oferta dla firm

Jeżeli organizujesz wyjazd swoich pracowników do Chorwacji lub innego kraju Europy, a także gdy chcesz zorganizować ich powrót do Polski, skontaktuj się z nami. Przygotujemy zestawienie ofert przejazdów, pomożemy wybrać najkorzystniejszą opcję i złożymy w Twoim imieniu rezerwację. Gdy uiścisz należność za bilety, wyślemy je do Twoich pracowników albo zorganizujemy odbiór w autokarze. Nasza pomoc jest darmowa - płacisz tylko za bilety, wyłącznie ich podstawową cenę. Do kwoty podanej przez przewoźnika nie doliczamy ani grosza!


Sprawdź również: bilety autokarowe Sindbad, Sołtysik Reisen, Eurobus

Czytaj całość

Opinie o przewoźniku (1 wpisów)

5.7 Ogólna ocena
Personel:
6.0
Punktualność:
6.0
Połączenia:
6.0
Cena:
6.0
Komfort:
5.0
Bagaż:
5.0
 • 6
  Dodano: 2014-05-24, przez Elżbieta (Warszawa)

  Podróż się udała, pogoda również. Chorwacja to idealne miejsce na urlop. Warto spędzić w autokarze kilka godzin i pojechać nad ciepłe morze z gwarancja pogody... Polecam zarówno przewoźnika jak i samą Chorwację.

  Polecam tę linię! Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj