Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Włochy

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Włochy

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Włochy możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Włochy możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.

Przewozy do Włoch - informator pasażera

Oferta współpracujących z nami przewoźników obejmuje przewozy autokarowe do kilkudziesięciu miast we Włoszech. Część z nich jest jednak obsługiwana głównie w trakcie sezonu wakacyjnego.

WAŻNE: Masz pytania dotyczące oferty? Chcesz zarezerwować bilety przez telefon? Zadzwoń do nas: 71 724 23 77.

Koszty podróży

Bilety autokarowe do Włoch można nabyć już za około 300 zł w przypadku kursu w jedną stronę, i około 530 zł, jeśli wybierzemy bilet dwustronny. Niższą kwotę zapłacą osoby uprawnione do zniżek (emeryci, inwalidzi) i dzieci. Warto zwracać uwagę na promocje, dzięki którym mamy szansę wybrać się do Włoch po bardzo atrakcyjnych cenach.

WAŻNE: W serwisie BiletyAutokarowe.pl bilety kosztują dokładnie tyle, co u przewoźnika. Nie doliczamy ani grosza prowizji!

Wymagane dokumenty

Choć mieszkańcy krajów Unii Europejskiej mogą dostać się do Włoch za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości (np. dowodu czy paszportu), pasażerowie powinni przeczytać regulamin przewoźnika, aby dowiedzieć się, jakie dokumenty należy wziąć. Ich brak może sprawić, że kierowca nie wpuści Was do autokaru.

Autokary do Włoch - oferta dla firm

Chcesz wysłać pracownika do Włoch? Skontaktuj się z nami, a następnie podaj miejsce wyjazdu i cel podróży, datę wyjazdu i liczbę biletów. Opracujemy zestawienie ofert i pomożemy wybrać najlepszą możliwość. Zarezerwujemy bilety i zorganizujemy ich odbiór przez pasażerów. Zapłacisz tylko za przejazd - nasza obsługa jest bezpłatna.

Kup tanie bilety do Włoch - szybko i oszczędnie!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Francji, autokary do Niemiec, bilety autokarowe do Austrii