Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Ukraina

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Ukraina

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Ukraina możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Ukraina możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: World Wide Gifts, źródło - Flickr CC

Przewozy do Ukrainy - informator pasażera

Chcesz dostać się na Ukrainę? Ponad 30 miejscowości tworzy sieć połączeń autokarowych - bilety na każde z nich zakupisz w portalu BiletyAutokarowe.pl. Dojedź do Charkowa, Dubna, Odessy, Lwowa, Winnicy czy Żytomierza z takimi przewoźnikami, jak Eurolines Polska, Visitor, Eurobus, Kobra, Sindbad czy PKS Polonus.

WAŻNE: Pytaj i rezerwuj bilety przez telefon. Infolinia BiletyAutokarowe.pl: 71 724 23 77.

Koszty podróży

Bilety w jedną stronę na autokar do Ukrainy kupisz już za 90 zł. Możesz także korzystać ze zniżek przysługujących dzieciom czy emerytom, a także okazjonalnie z organizowanych przez przewoźników promocji. Dzięki możliwości porównania wszystkich ofert masz pewność, że zapłacisz najniższą cenę.

WAŻNE: Do cen biletów nie doliczamy żadnych prowizji. Płacisz tyle, co bezpośrednio u przewoźnika, a otrzymujesz pomoc w zakupie i dodatkową opiekę posprzedażową.

Wymagane dokumenty

Aby wjechać do Ukrainy, należy posiadać ważny paszport. Polacy nie potrzebują wizy, lecz na granicy dostają dokument migracyjny uprawniający do maksymalnie 90-dniowego pobytu. Dłuższa wizyta wymaga już zdobycia wizy lub pozwolenia na pobyt czasowy.

Przed wyjazdem prosimy uważnie przeczytać regulamin wybranego przewoźnika, który określa, jakie dokumenty należy zabrać w podróż. Przypominamy, że w przypadku braku dokumentu obsługa może nie wpuścić pasażera do autokaru.

Autokary do Ukrainy - oferta dla firm

Chcesz wysłać do Ukrainy swoich pracowników? Organizuj delegacje z portalem BiletyAutokarowe.pl. Podaj nam planowaną datę podróży oraz miejscowość wyjazdu i docelową, a porównamy dla Ciebie wszystkie dostępne oferty i pomożemy wybrać najlepszą. Złożymy dla Ciebie rezerwację, a następnie zorganizujemy odbiór biletów. Pamiętaj: nasza obsługa jest darmowa! Płacisz tylko podstawową cenę biletu.

Kup tanie bilety autokarowe do Ukrainy - podróżuj śmiało!

Sprawdź również:: bilety autokarowe do Anglii, autokary do Niemiec, bilety autokarowe do Francji

foto: World Wide Gifts - Flickr CC