Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Szwecja

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Szwecja

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Szwecja możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Szwecja możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: Jokkman, Mispahn - Flickr CC

Przewozy do Szwecji - informator pasażera

Chcesz nabyć bilety autokarowe do Szwecji? Oferta wszystkich przewoźników kursujących do tego kraju obejmuje przejazdy do 18 miejscowości, takich jak Sztokholm, Udevala, Linkoping, Halmstad, Goteborg czy Malmo. Wyjazdy odbywają się z blisko 90 miast w Polsce, lecz wiele z nich jest obsługiwanych wyłącznie sezonowo. Podróż trwa blisko dobę, choć jej dokładny czas może różnić się o kilka godzin w zależności od tego, z której części kraju wyjeżdżamy.

WAŻNE: Masz pytania w związku z ofertą? Chcesz złożyć rezerwację przez telefon? Chętnie pomożemy. Zadzwoń: 71 724 23 77 albo 801 011 600.

Koszty podróży

W zależności od wybranego przewoźnika, a także okresu, w jakim chcemy udać się w podróż, cena biletu w jedną stronę będzie wahała się od 350 do 450 zł. Bilety obustronne kosztują od 600 do 800 zł. Szwecja nie jest bardzo popularnym krajem wśród polskich podróżnych, a zatem stosunkowo rzadko spotyka się oferty promocyjne - jeżeli jednak zostaną przygotowane, można liczyć na oszczędność rzędu nawet 200 zł.

Aby mieć szansę skorzystania z ewentualnej promocji, warto sprawdzać dostępność kursów już na wiele tygodni przed planowanym wyjazdem. To również dobry sposób na zdobycie biletu po najniższej cenie, jako że w tak wczesnych terminach rezerwacja jest nawet o kilkadziesiąt złotych tańsza, niż w ostatnich dwóch tygodniach przed planowanym kursem.

WAŻNE: Kupując bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl, nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów. Cena, którą widzisz, to cena, którą zapłacisz. Nie doliczamy żadnych prowizji, a zatem płacisz tylko za bilet - tyle samo, co na dworcu autokarowym.

Wymagane dokumenty

Jako że Szwecja jest krajem członkowskim Unii Europejskiej, Polacy mogą przekroczyć jej granicę za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego - pod warunkiem, że dokument jest aktualny i w dobrym stanie.

Nie należy jednak zakładać, że jeden dokument wystarczy do odbycia podróży. Przed zakupem biletu sprawdź regulamin przewoźnika, w nim bowiem określone są szczegółowe wymagania odnośnie posiadanych dokumentów. Jeżeli wybrana linia narzuca na pasażera obowiązek dostarczenia zarówno dowodu, jak i paszportu, to brak jednego z tych dokumentów może doprowadzić do wyproszenia podróżnego z autokaru.

Autokary do Szwecji - oferta dla firm

Szwecja to kraj popularny wśród Polaków, którzy szukają pracy za granicą. Jeżeli zatem prowadzisz agencję pracy lub wysyłasz swoich pracowników w delegację do Skandynawii, zapraszamy do współpracy w organizowaniu podróży. Zdejmiemy z Ciebie ciężar formalności - powiedz nam, ile biletów, na kiedy i dokąd potrzebujesz, a przygotujemy zestawienie ofert, pomożemy wybrać najlepszą, złożymy w Twoim imieniu rezerwację i dostarczymy bilety do pasażerów.

Kup tanie bilety do Szwecji - tanio, szybko, wygodnie!

Sprawdź również: autokary do Norwegii, autokary do Czech, bilety autokarowe do Szwajcarii

foto: Jokkman, Mispahn - Flickr CC