Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Szwajcaria

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Szwajcaria

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Szwajcaria możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Szwajcaria możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.\"foto:

Przewozy do Szwajcarii - informator pasażera

Zarezerwuj bilety autokarowe do Szwajcarii w portalu BiletyAutokarowe.pl. Korzystaj z oferty wszystkich przewoźników obsługujących połączenia pomiędzy Polską a Szwajcarią. Zapewniamy błyskawiczną, bezproblemową rezerwację.

WAŻNE: Zadzwoń do nas i zamów bilety autokarowe telefonicznie. Jesteśmy dostępni pod numerem 71 724 23 77. Pomagamy w zakupie i po zakupie - żadnego podróżnika nie zostawiamy bez wsparcia!

Koszty podróży

Bilety promocyjne do Szwajcarii można nabyć już za mniej niż 250 zł w przypadku przejazdu w jedną stronę. Cena standardowa rzadko przekracza 350 zł. Warunkiem nabycia tak tanich biletów jest wczesna rezerwacja - cena bowiem zwykle rośnie wraz ze zbliżaniem się terminu wyjazdu.

WAŻNE: Pamiętaj, że w portalu BiletyAutokarowe.pl cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz. Nie dodajemy żadnych ukrytych opłat - nasze oferty to oferty przewoźników, dostępne w takich samych cenach, jak w biurze czy na dworcu.

Wymagane dokumenty

Aby wjechać do Szwajcarii, pasażer musi dysponować paszportem lub dowodem osobistym. Termin ważności paszportu musi być dłuższy niż 6 miesięcy. Podczas wjazdu do kraju służby celne mogą zażądać okazania biletu powrotnego albo pieniędzy na pobyt - w drugim z tych przypadków wystarczy okazać kartę kredytową.

Przed kupnem biletu należy zapoznać się z regulaminem wybranego przewoźnika, w którym znajdują się szczegółowe inforamcje dotyczące wymaganych dokumentów. Brak wymaganego dokumentu może spowodować odmowę wpuszczenia pasażera do autokaru.

Autokary do Szwajcarii - oferta dla firm

Oferujemy bezpłatną pomoc w organizacji podróży dla firm, instytucji oraz wszelkich organizacji wysyłających swoich przedstawicieli lub pracowników za granicę. Wystarczy skontaktować się z nami i przesłać listę pasażerów, trasę oraz datę wyjazdu, a stworzymy zestawienie dostępnych ofert, pomożemy wybrać najlepszą z nich, a następnie złożymy rezerwację w imieniu Klienta. Darmowo zapewniamy obsługę wszelkich formalności.

Kup tanie bilety autokarowe do Szwajcarii - nie przepłacaj!

Sprawdź również: bilety autokarowe Eurobus, autokary do Niemiec, autokary do Włoch

foto: Kecko, Yola Simon - Flickr CC