Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Słowacja

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Słowacja

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Słowacja możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Słowacja możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: gadl, @boetter - Flickr CC

Przewozy do Słowacji - informator pasażera

Bratysława, Kosice i Trstena to miejscowości, do których możemy pojechać, kupując bilety autokarowe do Słowacji w portalu BiletyAutokarowe.pl. Bilety są łatwo dostępne, zaś przewozy świadczone z dużą częstotliwością. W zależności od miejsca, z którego wyjeżdżamy, podróż trwa od 5 do 15 godzin.

WAŻNE: Zadzwoń do nas: 71 724 23 77 lub 801 011 600. Udzielimy wszelkich informacji, których potrzebujesz do podjęcia decyzji odnośnie wyjazdu, a także przyjmiemy rezerwację.

Koszty podróży

Słowacja jest krajem graniczącym z Polską, a zatem bilety autokarowe są stosunkowo tanie. Najmniej zapłacimy, jeżeli wyjeżdżamy z południowej Polski - cena nie powinna przekroczyć 120 zł. Jeżeli zaczynamy podróż na północy, zapłacimy o kilkadziesiąt złotych więcej. W każdym przypadku warto kupować bilety dwustronne, ponieważ wiąże się to z oszczędnościami sięgającymi nawet 60 zł.

Warto jak najwcześniej rezerwować bilety. Nie tylko dlatego, że na kilka tygodni czy miesięcy przed datą wyjazdu ceny są niższe, ale również z uwagi na promocje. Zazwyczaj obejmują one tylko kilka biletów na dany kurs, a zatem zaledwie paru pierwszych pasażerów skorzysta z obniżek.

WAŻNE: U nas płacisz najmniej! Nie doliczamy ani grosza prowizji do ceny biletów, która jest taka sama, jak na dworcu czy w autokarze.

Wymagane dokumenty

Zestaw dokumentów potrzebnych do przekroczenia granic Słowacji nie jest duży - teoretycznie wystarczy ważny paszport lub dowód osobisty, jako że kraj należy do Unii Europejskiej.

Pamiętaj jednak, że każdy przewoźnik może wymagać specyficznego zestawu dokumentów. Sprawdź regulamin wybranej przez siebie linii autokarowej, aby upewnić się, jakie dokumenty należy zabrać. Ich brak może doprowadzić do wyproszenia Cię z autokaru!

Autokary do Słowacji - oferta dla firm

Wyślij swoich pracowników do Słowacji lub innych krajów w Europie, oszczędzając czas i pieniądze na organizowaniu przejazdu. Udzielimy Ci bezpłatnej pomocy, w ramach której przygotujemy zestawienie dostępnych kursów, pomożemy wybrać najlepszą opcję i wypełnimy wszelkie formalności. Kiedy zapłacisz, wyślemy bilety do Twoich pracowników lub zorganizujemy ich odbiór w autokarze. Zapraszamy do współpracy!

Kup bilety autokarowe do Słowacji - najtaniej, najszybciej, najwygodniej!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Słowenii, bilety autokarowe do Łotwy, bilety autokarowe do Czech

foto: gadl, @boetter; źródło: Flickr CC