Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Niemcy

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Niemcy

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Niemcy możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Niemcy możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.

Przy wjeździe do Niemiec obowiązuje rejestracja na stronie https://www.einreiseanmeldung.de. Obostrzenia mogą się różnić, z zależności od kraju związkowego (landu). Odpowiednie informacje do sprawdzenia na stronie https://www.bundesregierung.de/breg-de/themen/coronavirus/corona-bundeslaender-1745198
Połączenia autokarowe odbywają się zgodnie z rozkładami jazdy. Jeśli masz pytania lub chcesz zrobić dłuższą rezerwację zadzwon do naszego biura biletowego, tel. 0048 717242377 Pn-Pt od 8 do 17 i Sob od 9 do 13.foto: Benson Kua, IvkoandRuth źródło - Flickr CC

Przewozy autokarowe do Niemiec - informator pasażera

Nie bez powodu bilety autokarowe do Niemiec cieszą się wielką popularnością wśród polskich podróżników. Sieć połączeń obejmuje ponad 230 miejscowości w Polsce i ponad 170 miejscowości po stronie niemieckiej. Nie przesadzimy twierdząc, że dzięki autokarom można dostać się z dowolnej części Polski do dowolnej części Niemiec.

WAŻNE: W przypadku pytań lub trudności z rezerwacją, prosimy o kontakt telefoniczny: 71 724 23 77. Nasi konsultanci pomogą rozwiązań każdy problem.

Koszty podróży

Rozstrzał cenowy w przypadku biletów do Niemiec jest duży. Zależnie od tego, na kiedy planujemy podróż, jaką linię wybieramy i jak wcześnie kupujemy bilet, za kurs w jedną stronę zapłacimy od 75 do blisko 200 zł. Przewozy dwustronne będą nas kosztować od 150 do 400 zł.

Osoby uprawnione mogą oczywiście korzystać ze zniżek. Warto również rezerwować bilety oferowane w ramach częstych promocji.

WAŻNE: kupując bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl, płacisz tyle, ile u przewoźnika - i ani grosza więcej. Nie pobieramy żadnych prowizji.

Wymagane dokumenty

Obywatele Unii Europejskiej mogą dostać się do Niemiec za okazaniem dowodu tożsamości, tzn. paszportu czy dowodu osobistego. Nie znaczy to jednak, że do odbycia podróży wystarczy jeden z tych dokumentów. Przed zakupem biletu trzeba zapoznać się z regulaminem wybranej linii autokarowej, w którym znajdziemy formalności związane z podróżą.

Przypominamy, że brak wymaganego przez linię dowodu może sprawić, że podróżnik nie zostanie wpuszczony do autokaru. Warto upewnić się dwa razy, że posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty.

Autokary do Niemiec - oferta dla firm

Serwis BiletyAutokarowe.pl zapewnia firmom pomoc w organizowaniu wyjazdów dla pracowników. Jeżeli chcesz wysłać jedną osobę lub całą grupę do Niemiec, a także jeśli sprowadzasz pracowników do Polski, skontaktuj się z nami. Podaj miasto wyjazdu i docelowe, a także planowaną datę wyjazdu, a przygotujemy zestawienie ofert i pomożemy w wybraniu najbardziej opłacalnej z nich. Następnie w Twoim imieniu złożymy rezerwację i wyślemy Ci dane niezbędne do wykonania zapłaty. Przejmiemy cały trud organizacji podróży. Nasza pomoc jest oczywiście bezpłatna.

Kup tanie bilety do Niemiec - szybko, tanio, wygodnie!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Anglii, autokary do Włoch, bilety autokarowe do Belgii

foto: Benson Kua, IvkoandRuth; źródło: Flickr CC