Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Niemcy

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Niemcy

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Niemcy możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Niemcy możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.

Połączenia autokarowe z Polski do Niemiec odbywają się zgodnie z rozkładami jazdy. Kup bilet autokarowy online lub, jeśli masz pytania lub chcesz zrobić dłuższą rezerwację, zadzwon do naszego biura biletowego, tel. 0048 717242377 Pn-Pt od 8 do 17 i Sob od 9 do 13.foto: Benson Kua, IvkoandRuth źródło - Flickr CC

Przewozy autokarowe do Niemiec - informator pasażera

Nie bez powodu bilety autokarowe do Niemiec cieszą się wielką popularnością wśród polskich podróżników. Sieć połączeń obejmuje ponad 230 miast w Polsce i ponad 170 miast po stronie niemieckiej. Nie przesadzimy twierdząc, że dzięki autokarom można dotrzeć z dowolnej części Polski do dowolnej części Niemiec.

WAŻNE: W przypadku pytań lub trudności z rezerwacją, prosimy o kontakt telefoniczny: 71 724 23 77. Nasi konsultanci pomogą rozwiązań każdy problem.

Koszty podróży

Rozstrzał cenowy dotyczący biletów do Niemiec jest spory. W zależności od tego, na kiedy planujemy podróż, jakiego przewoźnika wybieramy i jak wcześnie kupujemy bilet, za kurs w jedną stronę zapłacimy od 75 do niemal 200 zł. Przewozy dwustronne będą nas kosztować od 150 do 400 zł.

Osoby uprawnione mogą naturalnie korzystać ze zniżek. Warto również rezerwować bilety oferowane w ramach częstych promocji.

WAŻNE: kupując bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl, płacisz tyle, ile u przewoźnika - i ani grosza więcej. Nie pobieramy żadnych prowizji.

Wymagane dokumenty

Mieszkańcy Unii Europejskiej mogą wjechać do Niemiec za okazaniem dowodu tożsamości, tzn. paszportu czy dowodu osobistego. Nie znaczy to jednak, że do odbycia podróży konieczny jest tylko jeden z tych dokumentów. Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem wybranej linii autokarowej, w którym znajdziemy formalności związane z podróżą.

Przypominamy, że brak wymaganego przez linię dowodu może sprawić, że pasażer nie zostanie wpuszczony na pokład autokaru. Warto upewnić się dwa razy, że posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty.

Autokary do Niemiec - oferta dla firm

Serwis BiletyAutokarowe.pl zapewnia firmom pomoc w organizacji podróży dla pracowników. Jeżeli chcesz wysłać jedną osobę lub całą grupę do Niemiec, a także jeśli sprowadzasz osoby do Polski, skontaktuj się z nami. Podaj miejsce wyjazdu i docelowe, a także planowaną datę wyjazdu, a przygotujemy zestawienie ofert i pomożemy w wyborze najlepszej z nich. Następnie w Twoim imieniu złożymy rezerwację i wyślemy Ci informacje niezbędne do dokonania zapłaty. Przejmiemy trud organizacji podróży. Nasza pomoc jest i zawsze będzie bezpłatna.

Kup tanie bilety do Niemiec - szybko, tanio, wygodnie!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Anglii, autokary do Włoch, bilety autokarowe do Belgii

foto: Benson Kua, IvkoandRuth; źródło: Flickr CC