Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Niemcy

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Niemcy

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Niemcy możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Niemcy możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: Benson Kua, IvkoandRuth źródło - Flickr CC

Przewozy autokarowe do Niemiec - informator pasażera

Nie bez przyczyny bilety autokarowe do Niemiec cieszą się wielką popularnością wśród polskich podróżników. Sieć połączeń obejmuje ponad 230 miejscowości w Polsce i ponad 170 miejscowości po stronie niemieckiej. Nie przesadzimy twierdząc, że dzięki autokarom można dostać się z dowolnej części Polski do dowolnej części Niemiec.

WAŻNE: W przypadku pytań lub trudności z rezerwacją, prosimy o kontakt telefoniczny: 71 724 23 77. Nasi konsultanci pomogą rozwiązań każdy problem.

Koszty podróży

Rozstrzał cenowy dotyczący biletów do Niemiec jest spory. W zależności od tego, na jaki termin planujemy podróż, jakiego przewoźnika wybieramy i jak wcześnie rezerwujemy bilet, za przejazd w jedną stronę zapłacimy od 75 do blisko 200 zł. Przewozy w dwie strony będą nas kosztować od 150 do 400 zł.

Osoby uprawnione mogą oczywiście korzystać ze zniżek. Warto również zamawiać bilety oferowane w ramach licznych promocji.

WAŻNE: kupując bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl, płacisz tyle, ile u przewoźnika - i ani grosza więcej. Nie pobieramy żadnych prowizji.

Wymagane dokumenty

Obywatele Unii Europejskiej mogą dostać się do Niemiec za okazaniem dowodu tożsamości, tzn. paszportu lub dowodu osobistego. Nie oznacza to jednak, że do odbycia podróży konieczny jest tylko jeden z tych dokumentów. Przed kupieniem biletu należy zapoznać się z regulaminem wybranej linii autokarowej, w którym sprecyzowane są formalności związane z podróżą.

Przypominamy, że brak wskazanego przez linię dowodu może sprawić, że pasażer nie zostanie wpuszczony na pokład autokaru. Warto upewnić się dwa razy, że posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty.

Autokary do Niemiec - oferta dla firm

Serwis BiletyAutokarowe.pl zapewnia firmom pomoc w organizacji podróży dla pracowników. Jeżeli chcesz wysłać jednego delegata lub całą grupę do Niemiec, a także jeśli sprowadzasz pracowników do Polski, skontaktuj się z nami. Podaj miasto wyjazdu i cel podróży, a także planowaną datę przejazdu, a przygotujemy zestawienie ofert i pomożemy w wybraniu najlepszej z nich. Następnie w Twoim imieniu złożymy rezerwację i wyślemy Ci dane niezbędne do wykonania zapłaty. Przejmiemy na siebie trud organizacji podróży. Nasza pomoc jest i zawsze będzie darmowa.

Kup tanie bilety do Niemiec - szybko, tanio, wygodnie!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Anglii, autokary do Włoch, bilety autokarowe do Belgii

foto: Benson Kua, IvkoandRuth; źródło: Flickr CC

Przejazdy autobusowe relacji: Polska » Niemcy - przykładowe połączenia.

Przejazdy autobusowe relacji: Niemcy » Polska - przykładowe połączenia.