Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Luksemburg

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Luksemburg

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Luksemburg możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Luksemburg możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: jepoirrier, Randomskk - Flickr CC

Przewozy do Luksemburga - informator pasażera

W przypadku Luksemburga dostępne są wyłącznie przewozy do jego stolicy - czyli Luksemburga. Jest tak ze względu na niewielki obszar kraju, choć wbrew pozorom nie jest to jedno z najmniejszych państw świata. Pod tym względem Luksemburg nie kwalifikuje się nawet do pierwszej dziesiątki! Przejazdy są mimo tego są łatwo dostępne, jako że Luksemburg jest miejscem przystankowym autokarów, które udają się do Belgii czy Francji. W zależności od wybranej linii i miejsca wyjazdu podróż trwa od 20 do 25 godzin.

WAŻNE: 71 724 23 77 lub 801 011 600 - to numery naszej infolinii, za pomocą której uzyskasz szczegółowe informacje o ofercie, a także szybko i łatwo zarezerwujesz bilety.

Koszty podróży

Bilety autokarowe do Luksemburga można kupić średnio za 250 zł, natomiast w drogę powrotną pojedziemy już za 420 zł. Warto więc planować od razu podróż w dwie strony - oszczędności są znaczne.

Aby mieć pewność, że płacimy najniższą możliwą cenę, rezerwujmy bilety tak wcześnie, jak to możliwe. Ponadto upewnijmy się, że sprawdziliśmy wszystkie możliwości przed dokonaniem zakupu. Warto także zapolować na promocje, dzięki nim bowiem koszty mogą spaść o kolejne kilkadziesiąt złotych.

WAŻNE: Pamiętaj, że w naszym portalu nie dopłacasz ani grosza do podstawowej ceny biletu - ta zaś jest taka sama, jak w autokarze, na dworcu czy w biurze przewoźnika. Podróżuj tanio!

Wymagane dokumenty

Prawo do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego umożliwia Polakom wjazd do Luksemburga za okazaniem ważnego dowodu osobistego lub paszportu.

Zanim wyruszysz w podróż, upewnij się, że wybrany przewoźnik nie wymaga posiadania specyficznego zestawu dokumentów, np. dowodu oraz paszportu. Jeżeli nie okażesz potrzebnych dokumentów obsłudze autokaru, możesz spotkać się z odmową wpuszczenia na pokład. Wszelkie szczegóły dotyczące formalności znajdziesz w regulaminie wybranej linii autokarowej.

Autokary do Luksemburga - oferta dla firm

Chcesz wysłać pracowników do Luksemburga albo innego europejskiego kraju? Chętnie udzielimy Ci pomocy w organizacji podróży. Przygotujemy zestawienie kursów, pomożemy wybrać najszybsze i najbardziej opłacalne połączenie, złożymy rezerwację i zorganizujemy wysyłkę biletów lub odbiór w niestandardowy sposób (np. w autokarze). Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz kiedy, dokąd i jak wiele osób ma pojechać. Nie płacisz ani grosza za obsługę - kupujesz bilety w ich podstawowych, najniższych cenach!

Kup tanie bilety do Luksemburga - zapewniamy najlepsze warunki!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Belgii, bilety autokarowe do Holandii, bilety autokarowe do Francji

foto: jepoirrier, Randomskk; źródło: Flickr CC