Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Łotwa

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Łotwa

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Łotwa możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Łotwa możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: Dainis Matisons, blogelf - Flickr CC

Przewozy do Łotwy - informator pasażera

Oferta przewozów do Łotwy obejmuje bilety do miejscowości często odwiedzanych przez Polaków, jak i miasta, do których powracają Łotysze chętnie przyjeżdżający do Polski. Możemy zatem zorganizować przejazd do Daugavpils, Dźwińska, Liepaji, Rygi i Valmiery. W zależności do miejsca wyjazdu podróż może potrwać od 7 do 18 godzin.

WAŻNE: Jeśli chcesz zapytać o ofertę, sposoby odbioru biletów lub inne sprawy związane z podróżą, zadzwoń do nas: 71 724 23 77 lub 801 011 600. Pamiętaj, że rezerwacje przyjmujemy także telefonicznie!

Koszty podróży

Cena biletu do Łotwy może znacznie różnić się w zależności od wybranej linii oraz od tego, z której części Polski wyjeżdżamy. Za podróż z północnej centralnej części kraju zapłacimy niewiele ponad 100 zł, natomiast z południowego wschodu nawet o kilkadziesiąt złotych więcej. Warto od razu kupować bilet dwustronny - oszczędności sięgają 50 złotych.

Oczywiście opłaca się korzystać z promocji, a także rezerwować bilety nawet z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Im dłużej zwlekamy z zakupem, tym wyższą cenę ostatecznie płacimy za rezerwację.

WAŻNE: Kupuj tanie bilety w naszym serwisie - nie płacisz ani grosza dodatkowych opłat! Zapewniamy ceny takie same, jak na dworcu.

Wymagane dokumenty

Łotwa jest członkiem Unii Europejskiej, co oznacza, że możemy przekroczyć jej granicę za okazaniem ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Dokument musi być w dobrym stanie, zaś zdjęcie w nim powinno być aktualne.

Tak przynajmniej głosi teoria, jednak w praktyce należy sprawdzić regulamin przewoźnika, aby dowiedzieć się, jakie dokumenty są niezbędne, aby wejść na pokład autokaru. Jeżeli ich nie zgromadzeni - zostaniemy z walizką na przystanku.

Autokary do Łotwy - oferta dla firm

Jeżeli prowadzisz firmę lub agencję pracy i chcesz wysłać swoich ludzi do Łotwy albo innego kraju leżącego w Europie, skontaktuj się z nami. Szybko przygotujemy dla Ciebie zestawienie ofert i pomożemy wybrać najbardziej opłacalną z nich. Następnie w Twoim imieniu złożymy rezerwację, a kiedy zapłacisz - natychmiast wyślemy bilety do pasażerów. Możemy również zorganizować ich odbiór w autokarze. Nasza pomoc nic nie kosztuje - płacisz wyłącznie za przejazd, i to dokładnie tyle, ile zapłaciłbyś, kupując bilety na dworcu!

Kup tanie bilety do Łotwy - tanio i wygodnie!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Litwy, bilety autokarowe do Estonii, bilety autokarowe do Ukrainy

foto: Dainis Matisons, blogelf; źródło: Flickr CC