Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Francja

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Francja

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Francja możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Francja możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: Madcowk, wlappe, źródło - Flickr CC

Przewozy autokarowe do Francji - informator pasażera

Blisko 70 francuskich miast należy do sieci połączeń Polska - Francja. Po stronie polskiej autokary zatrzymują się w ponad 200 miejscowościach, choć należy pamiętać, że część z nich jest obsługiwana sezonowo. Przewozy autokarowe do Francji oferują niemal wszyscy więksi przewoźnicy działający w Polsce, w tym: Sindbad, Ecolines, Eurolines, Intercars, Polonia Transport, Sokół, Interbus czy Becker Reisen. Kursy odbywają się nawet kilka razy dziennie, zaś bilety często objęte są promocjami.

WAŻNE: Masz pytania związane z naszą ofertą? Potrzebujesz pomocy w złożeniu rezerwacji? Zadzwoń na naszą infolinię: 71 724 23 77.

Koszty podróży

Jednostronny bilet na autokary do Francji można zakupić za mniej niż 300 zł, zaś łowcy okazji mają szansę upolować miejscówki nawet za 220 zł. Ceny biletów dwustronnych zaczynają się od 450 zł i z reguły nie przekraczają 550 zł.

Warto rezerwować przejazdy wcześnie, gdyż wówczas istnieje największa szansa na skorzystanie z atrakcyjnej promocji. Zdarzały się przypadki, że przy odrobinie refleksu przewóz w obie strony można było zorganizować już za 149 zł - bez żadnych opłat dodatkowych.

WAŻNE: Nie pobieramy żadnych prowizji - płacisz za bilety tyle samo, ile zapłaciłbyś, kupując bezpośrednio od przewoźnika. Zapewniamy za to wiele dodatkowych korzyści.

Wymagane dokumenty

Jako członkowie Unii Europejskiej Polacy mogą wjeżdżać do Francji za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego, lecz w przypadku pobytu dłuższego niż 90 dni wymagane jest zdobycie wizy.

Przed wyjazdem należy sprawdzić regulamin wybranego przewoźnika, aby poznać dokładne wymogi dotyczące dokumentów - niektóre linie wymagają zarówno paszportu, jak i dowodu, natomiast brak jednego z koniecznych zaświadczeń może sprawić, że pasażer nie zostanie wpuszczony do autokaru.

Autokary do Francji - oferta dla firm

Portal BiletyAutokarowe.pl oferuje bezpłatną pomoc w organizowaniu podróży służbowych zarówno dla firm, jak i agencji pracy. Jeżeli musisz oddelegować swoich pracowników za granicę lub sprowadzić ich do Polski, skontaktuj się z nami - przygotujemy zestawienie ofert i pomożemy wybrać najlepszą. Następnie w Twoim imieniu złożymy rezerwację i wyślemy dane do zapłaty. Zajmiemy się również zorganizowaniem wysyłki biletów do Twoich pracowników. Zdejmiemy z Ciebie obowiązki związane z przygotowaniem przejazdu. Zrobimy to za darmo - zapłacisz tylko za bilety.

Kup tanie bilety autokarowe do Francji - oszczędzaj czas i pieniądze!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Chorwacji, autokary do Szwecji, bilety autokarowe do Grecji

foto: Madcowk, wlappe; źródło: Flickr CC