Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Estonia

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Estonia

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Estonia możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Estonia możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: remanufactory, Ullisan - Flickr CC

Przewozy do Estonii - informator pasażera

Połączenia z Estonią prowadzą do miejscowości Narva, Parnu, Tallinn, Tartu i Valga. Przystanki autokarowe po polskiej stronie znajdują się w 14 polskich miastach - ich pełny spis można znaleźć w wyszukiwarce połączeń. Przejazdy do Estonii trwają od 13 do ponad 20 godzin, w zależności od tego, w której części kraju rozpoczynamy podróż.

WAŻNE: Przypominamy, że do Waszej dyspozycji pozostaje nasza infolinia: 71 724 23 77 lub 801 011 600. Zadaj nam dowolne pytanie związane z ofertą albo złóż rezerwację przez telefon.

Koszty podróży

Bilety autokarowe do Estonii charakteryzują się dość zróżnicowanymi cenami. Zależnie od wybranego przewoźnika i terminu, możemy zapłacić albo mniej niż 150 zł, albo blisko 200 zł. Zawsze opłaca się od razu planować podróż powrotną - jeżeli trafimy na dobrą ofertę, za bilet w dwie strony zapłacimy mniej niż 300 zł.

Wybierasz się do Estonii? Kup bilet tak wcześnie, jak to możliwe - nawet na kilka miesięcy przed wyjazdem. Wówczas bowiem masz pewność, że korzystasz ze znacznie niższych cen niż podczas składania rezerwacji na tydzień przed planowaną podróżą. Wiele promocji obejmuje również tylko kilka pierwszych biletów na dany kurs.

WAŻNE: portal BiletyAutokarowe.pl nie pobiera prowizji. To znaczy, że klient płaci wyłącznie cenę biletu - taką, jak w autokarze czy na dworcu.

Wymagane dokumenty

Jeżeli wyjeżdżamy do Estonii na maksymalnie 90 dni, do przekroczenia granicy wystarczy nam paszport lub dowód osobisty. Oczywiście dokument musi być ważny, w dobrym stanie i z aktualnym zdjęciem. Dłuższy pobyt wymaga zezwolenia, które można uzyskać w konsulacie kraju w Polsce.

Nie zapominajmy, aby przed wyjściem na dworzec zapoznać się z regulaminem wybranego przewoźnika. Może on bowiem wymagać określonego zestawu dokumentów, których brak uniemożliwi nam podróżowanie.

Autokary do Estonii - oferta dla firm

Każdej firmie, która wysyła swoich pracowników za granicę, oferujemy pomoc w organizacji przejazdów. Pomagamy wybrać najtańszą ofertę i składamy rezerwację w imieniu klienta, dopełniając wszystkich formalności. Zapewniamy również asystę w razie konieczności nagłej zmiany planów, czy też w przypadku napotkania problemów. Skontaktuj się z nami i korzystaj z darmowej pomocy dla firm. Płacisz tylko za bilety - dokładnie tyle, ile zapłaciłbyś na dworcu autokarowym.

Kup tanie bilety do Estonii - w portalu BiletyAutokarowe.pl!

Sprawdź również: autokary do Francji, bilety autokarowe do Holandii, bilety autokarowe do Czech

foto: remanufactory, Ullisan; źródło: Flickr CC