Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Czechy

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Czechy

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Czechy możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Czechy możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: Milan Boers, Thomas Depenbusch, źródło - Flickr CC

Przewozy do Czech - informator pasażera

Oferta linii autokarowych obejmuje przewozy międzynarodowe do 9 popularnych miejscowości w Czechach z około 80 miejscowości w Polsce. Podróżni mogą wybrać się do miast: Praga, Pilzno, Frydek-Mistek, Hradec Kralove, Karlowe Wary, Marianske Lazne, Ołomuniec i Ostrawa. Wyjazd warto planować z wyprzedzeniem, gdyż kursy nie odbywają się tak często, jak w przypadku połączeń z Niemcami czy Wielką Brytanią.

WAŻNE: Jeśli masz pytania dotyczące oferty lub chcesz zarezerwować bilety telefonicznie, zadzwoń do nas: 71 724 23 77.

Koszty podróży

Bilety na autokary do Czech można nabyć już za ok. 100-140 zł w przypadku przejazdu w jedną stronę, i ok. 250-300 zł, jeśli zdecydujemy się na bilet dwustronny. Mniej zapłacą osoby uprawnione do zniżek (emeryci, inwalidzi) oraz dzieci - oczywiście podróżujące z opiekunami. Warto korzystać z promocji, dzięki którym mamy szansę pojechać do naszych południowych sąsiadów już za około 90 zł.

WAŻNE: W portalu BiletyAutokarowe.pl bilety kosztują tyle samo, co u przewoźnika. Nasza prowizja wynosi dokładnie 0%.

Wymagane dokumenty

Choć mieszkańcy krajów członkowskich Unii Europejskiej mogą dostać się do Czech za okazaniem dowolnego uznawanego dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego czy paszportu), pasażerowie powinni zapoznać się z regulaminem przewoźnika, aby dowiedzieć się, jakie dokumenty należy wziąć. Pamiętajcie: brak wymaganego dokumentu może sprawić, że spotkacie się z odmową wpuszczenia do autokaru.

Autokary do Czech - oferta dla firm

Chcesz wysłać swoich pracowników do Czech? Nie trać czasu na organizację transportu - skontaktuj się z nami i pozwól naszym konsultantom zająć się formalnościami za Ciebie. Podaj miejsce wyjazdu i cel podróży, datę wyjazdu i liczbę biletów, a przygotujemy zestawienie ofert i pomożemy wybrać najlepszą ze wszystkich. Zarezerwujemy bilety i zorganizujemy ich dostawę do pasażerów. Zapłacisz tylko za bilety - nasza obsługa jest bezpłatna.

Kup tanie bilety do Czech - szybko, wygodnie i tanio!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Szwajcarii, autokary do Holandii, bilety autokarowe do Austrii

foto: Milan Boers, Thomas Depenbusch; źródło: Flickr CC