Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Chorwacja

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Chorwacja

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Chorwacja możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Chorwacja możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.

Luksusowe autokary wyposażone w barek, toaletę, klimatyzację i DVD!

Kup bilety telefonicznie: 801 011 600 lub +48 71 724 23 77foto: Michael Angelkovich, Minestrone - Wikimedia Commons

Przewozy do Chorwacji - informator pasażera

Chorwacja to w ostatnich sezonach jeden z najpopularniejszych krajów turystycznych, odwiedzany przez gości z całego świata. Autokary z Polski kursują zwykle sezonowo, dojeżdżając do ok. 20 najchętniej odwiedzanych miejscowości. Przejazdy trwają ponad 20 godzin. W związku z rosnącym zainteresowaniem Chorwacją oferta stale się powiększa.

WAŻNE: Jeśli masz pytania lub zamierzasz kupić bilety przez telefon, zapraszamy do korzystania z infolinii - 801 011 600 albo 71 724 23 77.

Koszty podróży

Zależnie od okresu, w którym planujemy wyjazd, a także dostępności biletów, koszt przejazdu może zamknąć się w 250-450 zł. Oczywiście zawsze opłaca się rezerwować miejscówki z wyprzedzeniem, gdy im więcej czasu pozostało do dnia wyjazdy, tym więcej dostępnych jest atrakcyjnych ofert.

Bilety do Chorwacji często są objęte atrakcyjnymi promocjami, warto zatem regularnie sprawdzać ofertę portalu BiletyAutokarowe.pl pod tym kątem.

WAŻNE: Ceny biletów w naszym serwisie są cenami przewoźników. To znaczy, że nie dopłacasz ani grosza do podstawowej ceny biletu, określonej przez wybraną linię.

Wymagane dokumenty

Granicę można przekroczyć za okazaniem dowodu osobistego.

Pamiętajmy, aby przed podróżą sprawdzić regulamin wybranej linii autokarowej, który precyzuje, jakie dokumenty musi posiadać pasażer. Nie spełniając wymogów przewoźnika, podróżnik ryzykuje spotkanie się z odmową wpuszczenia na pokład autokaru.

Autokary do Chorwacji - oferta dla firm

Jeżeli wysyłasz swoich pracowników do Chorwacji lub innych europejskich krajów, chętnie pomożemy Ci w organizacji podróży. Nie trać czasu na samodzielne przeszukiwanie ofert i składanie rezerwacji. Powiedz nam, dokąd i kiedy mają pojechać Twoi delegaci, a przygotujemy zestawienie połączeń. Kiedy wybierzesz jedno z nich, zarezerwujemy bilety i zorganizujemy ich wysyłkę. Nasza obsługa jest darmowa - płacisz tylko za przejazd, i to tylko tyle, ile ustalił przewoźnik.

Kup tanie bilety do Chorwacji - tylko w portalu BiletyAutokarowe.pl!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Grecji, bilety autokarowe do Bułgarii, autokary do Czech

foto: Michael Angelkovich, Minestrone; źródło: Wikimedia Commons