Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Bułgaria

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Bułgaria

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Bułgaria możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Bułgaria możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: javiersanp - Flickr CC

Przewozy do Bułgarii - informator pasażera

Polscy przewoźnicy oferują pasażerom wygodne i tanie przewozy do Sofii. Autokary do Bułgarii wyjeżdżają z Augustowa, Białegostoku, Bielska Białej, Częstochowy, Katowic, Krakowa, Łodzi, Ostrowy Mazowieckiej, Piotrkowa Trybunalskiego, Suwałk, Warszawy i Wrocławia. Podróż z centralnej Polski trwa nieco ponad 30 godzin.

WAŻNE: Pod numerami 71 724 23 77 i 801 011 600 czekają na Was nasi konsultanci, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z ofertą oraz przyjmą rezerwację.

Koszty podróży

Ceny biletów do Bułgarii mieszczą się w granicach 300-400 zł, co stanowi atrakcyjną ofertę w porównaniu do cen oferowanych przez linie lotnicze. Jeżeli chcemy zakupić od razu bilet w obie strony, zaoszczędzimy od kilkudziesięciu do nawet 150 zł.

Ważne, abyśmy rezerwowali miejsca tak wcześnie, jak to możliwe - nawet na kilka miesięcy przed planowaną podróżą. Im bliższa jest data wyjazdu, tym wyższe są ceny biletów, zaś różnice sięgają nawet kilkudziesięciu złotych. Ponadto we wczesnych terminach często dostępne są promocje, z których nie mogą korzystać klienci odkładający zakup na ostatnią chwilę.

WAŻNE: Nie płać za bilet ani grosza więcej, niż musisz. W naszym serwisie nie naliczamy żadnych prowizji! To znaczy, że płacisz dokładnie tyle, ile na dworcu, w autokarze czy w biurze przewoźnika.

Wymagane dokumenty

Wybierając się do Bułgarii, nie musimy starać się o wizę, ale potrzebny jest paszport, którego termin ważności jest co najmniej o pół roku dłuższy niż zamierzony okres pobytu. Do tego od przyjezdnych wymaga się posiadania wystarczających środków pieniężnych na utrzymanie.

Jeżeli kupujemy bilety do Bułgarii, sprawdźmy regulamin wybranego przewoźnika pod kątem wymaganych dokumentów. Jeśli nie zgromadzimy wszystkich, o których tam wspomniano, możemy nie zostać wpuszczeni do autokaru.

Autokary do Bułgarii - oferta dla firm

Jeżeli jeden lub więcej Twoich pracowników musi wyjechać do Bułgarii, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zorganizować tanią i szybką podróż. Przygotujemy zestawienie ofert, a gdy zdecydujesz się na jedną z nich, dopełnimy wszelkich formalności związanych ze złożeniem z rezerwacji. Po otrzymaniu zapłaty za bilety wyślemy je do odbiorców, a w razie nagłej zmiany planów pomożemy zreorganizować przejazd. Nasza pomoc jest darmowa, a zatem płacisz tylko za podróż - dokładnie tyle, ile w biurze przewoźnika, na dworcu czy w autokarze!

Kup tanie bilety do Bułgarii - w portalu BiletyAutokarowe.pl!

Sprawdź również: autokary na Litwę, bilety autokarowe do Hiszpanii, autokary do Danii

foto: javiersanp; źródło: Flickr CC