Pomoc dla kupujących: botcode i

Bilety autobusowe Polska » Belgia

Tutaj kupisz tanio bilet na autobus relacji Polska - Belgia

  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych zawsze masz wybór!

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Belgia możesz kupić online lub zamówić telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić tak jak płacisz za wszystkie inne swoje rachunki.

Bilet autobusowy na przejazd Polska - Belgia możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: John Karakatsanis, DoctorWho - Flickr CC

Przewozy autokarowe do Belgii - informator pasażera

Autokary do Belgii odjeżdżają z ponad dwustu polskich miejscowości, mimo że miast docelowych jest względnie niewiele. Kursy wykonują zarówno duże firmy przewozowe, jak i niewielkie, mniej znane linie. Ich oferta obejmuje przejazdy do Antwerpii, Brukseli, Charleroi, Gandawy, Genk, Leuven i Liege. Dostępność biletów jest duża, ponieważ Belgia jest jednym z krajów mijanych w drodze do Francji czy Wielkiej Brytanii. Zależnie od tego, z której części Polski wyjeżdżamy i do jakiego zakątka Belgii się udajemy, podróż może potrwać od 16 do ponad 20 godzin.

WAŻNE: Chciałbyś dowiedzieć się więcej o ofercie? Chętnie udzielimy Ci pomocy telefonicznej: 71 724 23 77 oraz 801 011 600.

Koszty podróży

Bilety autokarowe do Belgii nie kosztują zazwyczaj więcej niż 230 zł, jeżeli wybieramy kurs w jedną stronę; ceny kursów dwustronnych wynoszą średnio 360 zł. Często można zakupić miejscówki w promocyjnych cenach - zwłaszcza jeżeli rezerwujemy bilet na miesiąc czy dwa przed wyjazdem.

Warto zamawiać bilety jak najwcześniej, gdyż wtedy nawet ceny bez promocji są niższe, niż w przypadku zakupu na kilka czy kilkanaście dni przed wyjazdem.

WAŻNE: Do ceny biletu nie doliczamy żadnych prowizji - nigdy nie dopłacasz ani grosza. Każdy bilet kosztuje tyle samo, co w biurze przewoźnika albo na dworcu autokarowym.

Wymagane dokumenty

Belgia jest członkiem Unii Europejskiej, a zatem możemy do niej wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego. Nie należy jednak myśleć, że jeden z tych dokumentów wystarczy, aby odbyć podróż.

Przed kupnem biletu przeczytaj regulamin wybranego przez siebie przewoźnika - znajdziesz w nim informację dotyczącą wymaganych dokumentów. Upewnij się, że masz je wszystkie, ponieważ brak choćby jednego może doprowadzić do wyproszenia cię z autokaru.

Autokary do Belgii - oferta dla firm

Każda firma, która zamierza wysłać swoich pracowników do Belgii lub innych krajów, może zgłosić się do nas po bezpłatną pomoc w organizowaniu podróży. Wystarczy podać liczbę pasażerów, datę podróży, miejsce wyjazdu i miejsce docelowe, a przeanalizujemy wszystkie możliwości przejazdów i zaproponujemy najbardziej opłacalne z nich. Następnie wykonamy rezerwację, a także zorganizujemy dostawę biletów do pasażerów. Zapraszamy do współpracy.

Kup tanie bilety do Belgii - w portalu BiletyAutokarowe.pl!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Szwecji, bilety autokarowe do Francji, bilety autokarowe do Rosji

foto: John Karakatsanis, DoctorWho - Flickr CC