Pomoc dla kupujących: botcode i

Tu kupisz tanio bilet linii Eurores - online lub telefonicznie

Eurores
Bilety autokarowe Eurores
  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Eurores

Rzeszowska linia autokarowa Eurores to doświadczony przewoźnik specjalizujący się w przejazdach do Włoch i na Sycylię. Firma oferuje także przewozy międzymiastowe.

Historia

Linie Eurores powstały w roku 1992 i już wtedy postawiły sobie na cel zapewnienie komfortu swoim pasażerom. Firma skupiła się na rozwoju sieci połączeń oraz floty, a także zadbała o bezpieczeństwo - od 1998 roku jej autokary nie uczestniczyły w ani jednym wypadku.

 

Połączenia

Linia specjalizuje się w obsłudze połączeń do Włoch i na Sycylię. Autokary Eurores odjeżdżają z Polski centralnej, wschodniej oraz południowej. Przewoźnik oferuje również ekspresowe połączenia krajowe między Sanokiem i Warszawą, m.in. przez Rzeszów, Opatów i Radom.

Bilety Eurores - kup w naszym portalu

Kup bilety autokarowe Eurores po cenie przewoźnika, bez żadnych dodatkowych opłat - korzystając z portalu BiletyAutokarowe.pl. Wykonaj rezerwację przez Internet: wyszukaj połączenia, wybierz preferowany kurs i wypełnij formularz rezerwacji. Bilet wyślemy e-mailem po zaksięgowaniu wpłaty. Umożliwiamy również kupno przez telefon - w tym celu skontaktuj się z naszą infolinią.


Sprawdź również: Sandra, Interbus, Eurolines

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie